Pro makléře

Jste samostatný realitní makléř nebo malá kancelář? 

Chcete začít podnikat v realitách a nevíte jak na to?

Pracujete jako makléř a nebaví vás odvádět každý měsíc podstatnou část svého zisku?

      Trápí Vás každý měsíc vysoké náklady na podnikání? Můžeme Vám pomoci. Přidejte se k nám a snižte své náklady na minimum. Členstvím v našem realitním systému získáte výhody, na které sami nikdy nedosáhnete.   

UŠETŘETE KAŽDÝ MĚSÍC MINIMÁLNĚ 

5.000 CZK

a podnikejte s námi.

NYNÍ MŮŽETE VYZKOUŠET CELÝ SYSTÉM NA 14 DNÍ ZDARMA

Co všechno od nás dostanete?


1. Vytvoříme Vám na naší doméně kartu makléře. Příklad karty je ZDE. V ceně předplatného je též zahrnuto vytvoření e-mailové schránky ve tvaru jmeno@i-makler.cz.

2. přístup do realitního programu i-makléř manažer, který vám umožní nejen vyexportovat zadané inzeráty na všechny servery jedním kliknutím, ale i tisk inzerátů prodávaných nemovitostí do vývěsek, správu zakázek, sledování úspěšnosti jednotlivých inzerátů a množství dalších funkcí. 

3. inzerci na nejnavštěvovanějších placených realitních serverech (Sreality, reality.idnes, hyperreality, videobydlení), na velkém množství serverů neplacených (bazoš, expertreality, realbonus, realingo, viareality, annonce, inzercerealit a další) a také na firemním webu i-maklerReality a na facebooku. Za tuto inzerci neplatíte nic navíc, všechny služby jsou obsaženy v měsíčním paušálu. Seznam podporovaných serverů najdete ZDE.

4. přístup do neveřejné sekce webu a možnost bezplatného stahování tiskopisů a vzorů souvisejících s podnikáním v realitách

5. přístup do právního systému pro podnikatele v realitách ABES

6. zvýhodněnou cena monitoringu soukromé inzerce INFOEXE

... a spoustu dalších výhod spojenou s účastí v systému i-makléř

Poplatek za členství v systému i-makléř

   Po dobu prvních dvou měsíců platí zaváděcí ceny -  měsíční paušál START, od třetího měsíce se mění na měsíční paušál PROFI. V ceně paušálu je inzerce na námi podporovaných portálech a využívání programu i-makléř Manažer, přístup do neveřejné sekce webu s možností stahování vzorů tiskopisů a využití právního software pro realitní kanceláře ABES. Při počtu do 5 nabízených nemovitostí zaplatíte 1500 Kč (po dvou měsících 1800 Kč), pro 6 až 10 nemovitostí zaplatíte jen 2500 Kč (po dvou měsících 2800). Ceny za více nemovitostí ve vaší nabídce jsou uvedeny v tabulce. Uvedené ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH. A pak už neplatíte nic navíc.

   A teď to hlavní, nepotřebujete žádnou smlouvu, nedáváte žádnou výpověď, k ničemu se nezavazujete. Prostě od nás každý měsíc obdržíte fakturu, když nebudete mít zájem naše služby využívat, tak ji nezaplatíte a tím naše spolupráce skončí.    

Kolik tedy s naším programem ušetříte?

ROČNÍ ÚSPORA PRO VÁS NEBO VAŠI KANCELÁŘ ČINÍ 

60.000 KČ

Máte-li zájem si celý systém na 14 dní nezávazně vyzkoušet, vyplňte prosím následující formulář. Zašleme vám přístupové údaje do programu i-makléř Manažer a získáte možnost exportovat své inzeráty na neplacené servery a na portál videobydleni.cz zcela zdarma.   

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky nebo mailem.

tel. 608 31 33 35                        email info@i-makler.cz